Meniu
Jūsų Krepšelis

"Kaip sukurti savo svajonių kūną" - Mindaugas Juška

"Kaip sukurti savo svajonių kūną" - Mindaugas Juška
TOP AKCIJA -45 % Išparduota
"Kaip sukurti savo svajonių kūną" - Mindaugas Juška
9.90€
17.90€

Aprašymas


„Kaip sukurti savo svajonių kūną Visa tiesa apie fitnesą, seksualų kūną, sveikatą ir ilgaamžiškumą Asmeninio trenerio išpažintis“

Ši knyga, tai nuoširdus autoriaus pasakojimas su nurodytomis kryptimis svajonių kūno link. Sukaupta patirtis pasiekta ilgu ir sunkiu keliu. Holistinis filosofinis požiūris susietas su mums įprastu gyvenimo stiliumi. Pusiausvyra tarp sveiko ir gražaus kūno. Jūsų apysaka, nauja novelė, esė ir naujos pradžios knyga. Visa tiesa ir realybė be pagražinimų. Sistema padedanti perprasti sudėtingus fiziologinius procesus iš esmės. Menas harmoningai įtakoti savo gyvenimą tarp fizinio kūno, proto minčių ir dvasios ramybės. Ši knyga, tai asmeninio trenerio išpažintis – tai jūsų raktas į gerą sveikatą, išvaizdą ir savijautą.


MINDAUGAS JUŠKA – licencijuotas asmeninis fitneso treneris, sportininkas, verslininkas. Nuo šešiolikos domisi koviniu sportu, sunkiąja atletika, gimnastika. Daugkartinis kultūrizmo ir kūno fitneso prizininkas, 2013 metų Lietuvos jaunimo vicečempionas. Pasukęs kūno rengybos keliu ėmė intensyviai gilintis į maisto teikiamą naudą rezultatams. Nuolatinis įvairių filosofinių krypčių studijavimas padėjo sujungti filosofinį požiūrį su sportu, suvokti bendrą veikimo mechanizmą ir pamatyti procesus iš esmės. Natūralus polinkis rašyti suteikė galimybę perteikti visas mintis. Ir rezultatas – ši knyga, skirta jums.

Aprašymas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras